„Za głosem serca” (Vai na fé) – Odcinek 10: Powrót Ériki

W 10. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Érika wraca do zespołu Luiego. Emisja 27 października 2023 o godz. 14.25 w TTV.

Marlene obwinia Sol o zniknięcie Dudy. Na szczęście nastolatka wkrótce się odnajduje. Kate prosi Hugona o pracę. Ben wspomina Sol, a ona jego. Marlene traci przytomność. Sol jest gotowa zrezygnować z wyjazdu, by zostać i opiekować się matką. Wilma namawia Érikę na powrót do zespołu Luiego, ale ona odrzuca propozycję.

Kate poznaje Theo, gdy stara się o prace kelnerki w kawiarni. Orfeu grozi Theo, gdy dowiaduje się o jego nominacji. Lui odwiedza Sol w jej domu, aby namówić ją na wyjazd. Przywozi ze sobą pielęgniarkę, która miałaby doglądać jej matki, jednak Sol odmawia. Lui publicznie przeprasza Érikę i prosi, żeby wróciła do zespołu. Sol ogląda nagranie z koncertu Luiego. Przeżywa rozczarowanie, gdy dowiaduje się, że Érika przyjęła propozycję Luiego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/vai-na-fe-za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.