„Twoja na zawsze” – Odcinek 131: Stefano grozi Olvido

W 131. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Stefano domyśla się, że Olvido zdradziła go z Diegiem. Emisja 15 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Chuy oświadcza Vanessie, że wyrzucił jej matkę, ponieważ zatrułaby im życie. Iran nie może pogodzić się z tym, że Stefano wybrał Olvido zamiast jej. Stefano grozi Diegowi, gdy spotyka go w kasynie, gdzie planował spędzić romantyczny dzień z Olvido. Nakazuje Esperanzie trzymać swojego syna z dala od Olvido. Verónica przekonuje się na własne oczy, do czego jest zdolna Iran. Diego nie rezygnuje. Za wszelką cenę próbuje odciągnąć Olvido od Stefana. Kiedy są już sam na sam, idą do łóżka. Angustias jest zrozpaczona, ponieważ została bez dachu nad głową. Z jej powodu Vanessa sprzecza się z Chuyem i Citlalli. Raquela nawiązuje kontakt z Marthitą. Stefano ostrzega Olvido, że wyrządzi jej krzywdę, jeśli ośmieli się go okłamać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.