„Twoja na zawsze” – Odcinek 79: Stefano zastawia pułapkę na Olvido

W 79. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Stefano zaprasza Olvido na kolację. Roxana umawia się z Diegiem. Emisja 4 lipca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Diego nie chce być wspólnikiem Roxany w jej planach rozdzielenia Davida od Olvido. Eufrasia udaje skruszoną przed Olvido. Kobieta zręcznie manipuluje wszystkimi, symulując swoją ślepotę. Jaguar składa wizytę Vanessie, żeby wyznać jej miłość. Esperanza ośmiela się stawić czoła przeszłości – odwiedza Stefana, by wypomnieć mu, że ją uwiódł i okradł, a przy okazji namówić do wycofania się z obrony Iran, która wyrządziła tak wiele krzywd jej synom. Raquela organizuje niewielkie spotkanie w rezydencji. Olvido przerywa im i wyprasza gości. Stefano zaprasza Olvido na kolację pod pretekstem wręczenia jej ważnych dokumentów. Aby mieć pewność, że mu nie odmówi, wmawia jej, że David także będzie obecny. Po przybyciu do restauracji Olvido zastaje Diega w towarzystwie Roxany. Modelka wykorzystuje okazję, by dokuczyć rywalce i skrada pocałunek Diegowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.