„Twoja na zawsze” – Odcinek 42: Wyzanie miłości

W 42. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: David wyznaje Olvido, co do niej czuje. Emisja 10 maja 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Nelson wyjawia Angustias, że planuje uwieść Roxanę. Bernardo jest smutny z powodu zachowania żony. Żeby ją rozgryźć, zasypuje pytaniami Chuya i Citlalli. Iran pragnie przyspieszyć termin ślubu z Diegiem, z obawy, że go straci. Tymczasem młody architekt wyrusza na poszukiwanie Olvido. Zamierza prosić ją o przebaczenie. Zwraca się o pomoc do Chuya, jednak ten nie chce ułatwić mu spotkania z kuzynką.

Pancho zastanawia się, dlaczego Armando tak bardzo interesuje się Olvido. Podejmuje próbę podpytania go o motywy, ale nie otrzymuje odpowiedzi. Eufrasia całuje Armanda na oczach Olvido. Armando prosi córkę o przebaczenie za incydent oraz wyjaśnia, że już wcześniej znał Eufrasię. Olvido zaczyna łączyć fakty i zaintrygowana pyta ciotkę o imię swojego ojca. David wyznaje miłość Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.