„Twoja na zawsze” – Odcinek 19: Nowa pokojówka

W 19. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego rozpoczyna pracę jako pokojówka w rezydencji Diega. Emisja 3 kwietnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Ojciec Filmenon podejrzewa, że Eufresia popełniła jakiś ciężki grzech. Ubrudzona ziemią kobieta, po tym jak zakopała ciało rzeźnika, próbuje zbić księdza z tropu zmyśloną wymówką. Diego zgadza się przyjąć Olvido do pracy w swoim domu. Dziewczyna postanawia wykorzystać szansę, by krok po kroku pomóc mu odszukać w pamięci zagubione wspomnienia wspólnych chwil z Taxco i ich miłości. Przyjdzie jej jednak stawić czoła Angustias i Iran, szarogęszących się po rezydencji i próbujących uprzykrzyć jej życie. Dziewczyna przeżywa pierwsze rozczarowanie, gdy staje się świadkiem pocałunku Diega z Iran. Diego naiwnie myśli, że Esperanza i Ulises namówili Iran, żeby zgodziła się zostać żoną Rodriga, ale jednocześnie nie jest przekonany o szczerości Iran, ani nikogo innego z domowników za wyjątkiem Olvido. Czuje coś wyjątkowego do nowej pokojówki, co nie umyka uwadze Iran. Iran postanawia dowiedzieć się więcej o przeszłości Olvido. Angustias próbuje rozkochać w sobie Ulisesa, na wypadek gdyby plan wydania córki za którego z braci Rivas Santander spaliło na panewce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.