„Twoja na zawsze” – Odcinek 130: Wielki zawód

W 130. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Verónica dowiaduje się, że Stefano ukradł majątek Olvido. Emisja 14 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Verónica doznaje szoku, gdy Raquel wyjawia jej, że Stefano ukradł majątek Olvido i nabył za niego rezydencję oraz kasyno. Esperanza uprzedza Olvido, by nie dała się zwieść obietnicom Stefana. Angustias wyśmiewa naiwność Veróniki. Tacho uważa, że Raquela ma rację i Eufrasia wcale nie jest niewidoma, jak im wszystkim wmówiła. Iran wypomina Stefanowi, że nie okazuje jej szacunku należnego narzeczonej. Angustias jest świadkiem, jak Stefano znęca się nad Iran. Olvido wciąż nie jest świadoma więzi łączącej Diega i Stefana. Verónica czuje wstyd za brata, który wykorzystał tragedię Olvido, żeby się wzbogacić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.