„Twoja na zawsze” – Odcinek 129: Nelson opuszcza kryjówkę

W 129. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Po kłótni ze Stefanem Nelson opuszcza bezpieczną kryjówkę. Emisja 13 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Iran zwierza się matce, że Diego jest jedynym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek kochała i dlatego nie pozwoli mu zaznać szczęścia z inną kobietą. Jaguar i Nelson dowiadują się, że Stefano zamierza poślubić Olvido, choć jeszcze niedawno był zaręczony z Iran. Verónica i Pancho postanawiają powiedzieć Stefanowi, że są parą, zanim zrobi to Angustias. Przebywanie w odosobnieniu nie służy Nelsonowi i potęguje jego gniew. Przy pierwszej okazji wszczyna kłótnię ze Stefanem i opuszcza sekretny pokój w kasynie. Pomimo zmroku Diego rozpoznaje Nelsona na ulicy, gdy ten wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza. Rozmowa z Olvido podnosi Rodriga na duchu i dodaje mu odwagi. Stefano wyśmiewa Diega, gdy ten wzywa policja na poszukiwanie Nelsona i Jagura.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.