„Twoja na zawsze” – Odcinek 125: Niepewna przyszłość

W 125. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Verónica poznaje Olvido. Angustias pociesza zrozpaczoną Iran. Emisja 7 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Olvido mówi wprost Diegowi, że dla odzyskania syna jest gotowa poświęcić ich miłość i wyjść za mąż za Stefana. Eufrasia wykorzystuje obecny stan Marthity, by zmusić ją do posłuszeństwa. Iran ma pretensje do Stefana o jego zainteresowanie Olvido. Verónica zwierza się Ulisesowi ze swoich obaw co do relacji Diega i Stefana. Przeczuwa, że wkrótce dojdzie do tragedii. Angustias namawia Iran, by walczyła o Stefana i pełne luksusów życie, jakie może jej zaoferować. Verónica przekonuje się na własne oczy o słuszności Stefana – jej adoptowany syn jest do złudzenia podobny do Olvido. Iran mylnie sądzi, że uda jej się nastraszyć Olvido. Ona jednak nie reaguje na jej zaczepkę, gdyż domyśla się, że kieruje nią strach przed utratą Stefana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.