„Twoja na zawsze” – Odcinek 124: Olvido przyjmuje warunki Stefana

W 124. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido jest gotowa spełnić każde żądanie Stefana. Emisja 6 września 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Raquela wypomina Iran, że jej brat, Nelson, zabił jej syna, Davida, i nazywa ich obu oraz ich matkę nędznikami i niewdzięcznikami. Olvido z podniesionym czołem przyjmuje pretensje Iran, nakazującej jej trzymać się z dala od Stefana. Verónica proponuje Esperanzie, żeby wspólnymi siłami doprowadziły do zakończenia wojny między Stefanem a Diegiem. Raquela staje w obronie Olvido, atakowanej przez Iran, i wyprasza natrętną kobietę ze swojego domu. Marthita uporczywie próbuje znaleźć sposób na wyjawienie Tachowi, Chuyowi i Olvido, że Eufrasia udaje niewidomą.

Diego złości się na wieść, że Olvido przyjęła oświadczyny Stefana i zgodziła się pracować w jego kasynie, by tylko odzyskać syna. Angustias ekscytuje się z powodu uroczystej inauguracji kasyna Stefana, albowiem ma nadzieję, że przybędzie na nią wielu milionerów i znajdzie pośród nich wymarzonego kandydata na męża. Iran dostaje szewskiej pasji, gdy jej narzeczony pojawia się na przyjęciu w towarzystwie Olvido. Ulises przybywa na uroczystość w kasynie w nadziei, że przekona Olvido, by odsunęła się od Stefana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.