„Twoja na zawsze” – Odcinek 115: Obawy Raqueli

W 115. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Raquela nakazuje Sorai zabić Olvido. Emisja 24 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Esperanza nie potrafi zapobiec konfrontacji Diega ze Stefanem, w trakcie której ten drugi wyjawia pewne sekrety z ich przeszłości, mogące doprowadzić do tragedii. Raquela stara się ukryć przed synem zniknięcie kilku milionów z ich kont. Ulises wyjaśnia swoim bratankom, że Esperanza była młodą, naiwną dziewczyną, kiedy zakochała się w Stefanie i postąpiła nierozsądnie, wiążąc się z nim. Juancho nie potrafi opanować swoich uczuć, zwłaszcza w obecności Citlalli. Verónica namawia Diega, żeby rozmówił się z jej bratem. Doktor Villanueva wyjawia Davidowi, że Olvido powoli odzyskuje wspomnienia i z pewnością przypomni sobie, jak bardzo kochała Diega, ojca jej syna. Raquela obawia się, że Olvido i David zechcą przejąć kontrolę nad firmą i nie zamierza do tego dopuścić. Nakazuje Sorai natychmiast zabić Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.