“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 32: Khaled zdradza zamiary dżihadystów

W 32. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Khaled uprzedza agentów o zamachu dżihadystów. Emisja 16 sierpnia 2017 o godz. 22:00 w TVP 1 .

Zawieszony w czynnościach służbowych podkomisarz Fran szuka sposobu na Nabila, który próbuje zniszczyć mu karierę. Może liczyć na pomoc policjanta, który zna tajemnicę kolegi. Khaled informuje agentów, że dżihadyści chcą dokonać w Ceucie zamachu. Ich celem mają być miejskie wodociągi, które ma zatruć chemik Yasin, sprowadzony z Syrii przez Salmana. Morey stawia na nogi policję. Tymczasem Fatima zabiera uczniów na wycieczkę do miejskich wodociągów. Po śmierci Anibala Faruq chce przeciągnąć jego ludzi do swojego gangu. Jednocześnie mści się na bezwzględnym Lameli, który potrącił samochodem jego ciężarną żonę.

Materiały TVP / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), sezon 2, serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.