„Twoja na zawsze” – Odcinek 114: Raquela odkrywa kradzież

W 114. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Raquela odkrywa zniknięcie kilku milionów z rodzinnego majątku. Emisja 23 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Powrót do rezydencji niewiele wnosi dla Olvido. Cierpiąca na amnezję kobieta przypomina sobie jedynie pierwsze spotkanie z Davidem w jej rodzinnej wiosce. Soraya oczekuje zapłaty od Raqueli. Rodrigo prosi Vanessę o rękę. Właśnie wtedy pojawia się Chuy, by złożyć jej gratulacje z powodu odniesionego sukcesu zawodowego. Raquela odkrywa zniknięcie kilku milionów z kont. Stefano chwali się Iran i jej matce, że planuje nabyć na własność najlepsze kasyno w Acapulco za pieniądze Olvido. Motywowany przez zazdrość o Davida i doktora Villanuevę Diego pragnie zbliżyć się do Olvido, ale ona go odtrąca. Verónica reaguje nerwowo na komentarz brata, który uważa, jej świeżo adoptowany syn wygląda jak Olvido. Angustias i Iran zgodnie uznają, że muszą pozbyć się łańcuszka oraz ubranek syna Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.