„Twoja na zawsze” – Odcinek 112: Olvido w niebezpieczeństwie

W 112. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Raquela zleca Sorai zabicie Olvido. Emisja 21 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Stefano jest przekonany, że Olvido nigdy nie wróci do zdrowia i będzie mógł roztrwonić całą jej fortunę. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kobiety, dlatego oświadcza się Iran. Diego kontynuuje poszukiwania zaginionego syna, jak i angażuje się do pomocy policji w ściganiu Nelsona. Vanessa ma wyrzuty sumienia, że nie potrafi odwzajemnić uczuć Rodriga; jej serce bowiem wciąż należy do Chuya. Olvido błaga Davida, żeby zabrał ją z kliniki. Tymczasem Raquela pragnie definitywnie pozbyć się Olvido i oczekuje, że Soraya ją w tym wyręczy. Verónica otrzymuje dobrą wiadomość z sierocińca – czeka na nią chłopiec do adopcji. Rodrigo wyznaje matce, że planuje poślubić Vanessę. Doktor Villanueva uświadamia Diega, że Olvido może nigdy nie odzyskać zdrowia i namawia go, żeby ułożył sobie życie na nowo. Chuy wyznaje Tachowi, że nie kocha Vanessy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.