„Twoja na zawsze” – Odcinek 111: Test na ojcostwo

W 111. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Diego i Rodrigo upewniają się, kto jest ojcem Esperancity. Emisja 18 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Ból po stracie dziecka blokuje Olvido przed uwolnieniem wspomnień z przeszłości. Iran opuszcza dom męża, by zamieszkać u mecenasa Canciano. Wiadomość zaskakuje Verónicę, zwłaszcza, gdy przekazuje ją jej Esperanza. Diego jest zazdrosny o bliskie relacje Davida i Olvido. Zarzuca przyjacielowi, że wykorzystuje słabość Olvido, by owinąć ją sobie wokół palca. Diego i Rodrigo oznajmiają matce, że postanowili zlecić wykonanie badania DNA na potwierdzenie ojcostwa Esperancity.

Raquela planuje przejąć kontrolę nad firmą Armanda za plecami Davida. Iran naiwnie łudzi się, że Stefano jej ulegnie i dopuści do zarządza majątkiem Olvido. Eufrasia wpada w furię, gdy słyszy, że Raquela została nowym dyrektorem firmy Armanda. Życzy sobie, by David przeszkolił Chuya i Marthitę, by mogli przejąć stery. Diego odbiera wynik badania DNA. Oświadcza matce i bratu, że w tej jedynej sprawie Iran go nie okłamała.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.