„Twoja na zawsze” – Odcinek 110: Rozpacz Olvido

W 110. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido traci nadzieję na odzyskanie utraconych wspomnień. Emisja 17 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Iran wypiera się udziału w uprowadzeniu syna Diega. Zaprzecza również jakoby znała miejsce ukrywania się Nelsona. Komendant policji próbuje zmusić ją do powiedzenia prawdy. Angustias obawia się, że policja w końcu znajdzie jej syna. Eufrasia nakazuje Raqueli zmusić mecenasa Canciano, by oddał majątek Olvido jej dzieciom, Marthicie i Chuyowi. Zaślepiona przez chciwość kobieta popełnia jednak niewybaczalny błąd. Doktor Villanueva pozwala Diegowi obserwować Olvido z daleka, podczas gdy David przebywa blisko pacjentki i zdobywa jej zaufanie. Iran uspokaja matkę przejętą losem Nelsona. Licha radzi Vanessie, by zapomniała o Chuyu i dała szansę Rodrigowi. Decyzja Iran o wyrażeniu zgody na podpisanie dokumentów rozwodowych zaskakuje Diega. Rufina i Licha odwiedzają Olvido w nadziei, że spotkanie z nimi pomoże jej odzyskać pamięć. Verónica wybiera się z wizytą do Esperanzy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.