„Twoja na zawsze” – Odcinek 107: Kochankowie z piekła rodem

W 107. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Esperanza podąża za Iran. Zastaje ją w objęciach Stefana. Emisja 11 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Soraya szybko odgaduje, jak wielką nienawiść żywi Raquela do Olvido i zamierza skorzystać na niej, by się wzbogacić. Licha namawia Vanessę do wzięcia udziału w przesłuchaniu do programu telewizyjnego szukającego utalentowanych osób. Diego z radością czeka na spotkanie z Olvido nadzorowane przez doktora Villanuevę. Tymczasem Esperanza przyjmuje w swoim domu dzieci z ulicy. Ich obecność doprowadza Iran do szewskiej pasji. David zwraca się przeciwko matce, gdy ta ubliża Tomasinie za to, że ośmieliła się zapytać o zdrowie Olvido i postępy w poszukiwaniach jej syna. Esperanza i Rodrigo śledzą Iran. Diego ma nadzieję, że Olvido wkrótce odzyska wspomnienia. Przeżywa rozczarowanie, kiedy ona zawierza się opiece Davida zamiast jego. Iran wpada do mieszkania Stefana. Uwodzi go, żeby dobrać się do fortuny, jaką ukradł Olvido. Esperanza nakrywa ich razem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.