„Twoja na zawsze” – Odcinek 106: Kusząca propozycja

W 106. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Raquela usiłuje przekupić Sorayę, żeby zabiła Olvido. Emisja 10 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Rodrigo próbuje powstrzymać Diega przed zagrożeniem Iran i jej wspólnikom, że wyjawi policji, gdzie ukrywa się Nelson. Eufrasia popełnia wielki błąd, informując Chuya, że Nelson jest jednym z mężczyzn, który zgwałcił Marthitę. Doktor Villanueva powtarza Diegowi, co przypomniała sobie Olvido. Lekarz ma nadzieję, że odtąd jego pacjentka zacznie robić postępy. Iran dochodzi do wniosku, że jako kochanka Stefana, mogłaby kontrolować jego kolejne posunięcia. Angustias obiecuje synowi, że ocali go przed zamknięciem w więzieniu. Iran wyznaje Stefanowi w tajemnicy, że nakazała Nelsonowi porwać Olvido oraz że osobiście pozbyła się jej syna. Mathita błaga Chuya, żeby nie mścił się na Nelsonie, który i tak jest już poszukiwany przez policję. Raquela zjawia się w ośrodku dla umysłowo chorych, by zaoferować Sorai sowitą zapłatę w zamian za zabicie Olvido.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.