„Twoja na zawsze” – Odcinek 104: Stefano odwiedza Olvido w szpitalu

W 104. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Stefano upewnia się, że Olvido postradała zmysły. Emisja 8 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Citlalli nie może się doczekać rozwodu z Nelsonem. Vanessa uświadamia szwagierkę, że jej brat jest poszukiwany przez policję. Soraya zezwala Davidowi na zobaczenie się z Olvido, ponieważ wie, że jest synem Raqueli i może na tym zarobić. Stefano daje Verónice wolną rękę w udekorowaniu ich nowego domu i zaręcza, że nie musi martwić się o pieniądze. Angustias okazuje serdeczność dla Citlalli, albowiem tkwi w nieświadomości, że jej synowa rozdała cały swój majątek. Rodrigo zatrudnia Vanessę w swojej firmie. Eufrasia przysłuchuje się rozmowie Tacha z policjantami prowadzącymi sprawę zabicia Gabriela. Olvido prosi Davida, żeby zabrał ją ze szpitala, gdyż doświadcza w nim zbyt wiele cierpienia. Iran wybiera się z wizytą do Olvido. Stefano także pragnie zobaczyć się z kwiaciarką i w tym celu przekupuje Sorayę. Jaguar proponuje Angustias, że zabierze ją do kryjówki Nelsona.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.