„Twoja na zawsze” – Odcinek 10: Niespodziewana decyzja Olvido

W 10. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Olvido chce zrezygnować z Diega i poślubić Pancha. Emisja 21 marca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Pancho przybywa na czas, by uratować Olvido przed śmiercią w pożarze wywołanym przez Eufrasię. W trakcie podróży poślubnej Vanessa nadużywa zaufania Bernanda i przy pierwszej okazji zdradza go z innym mężczyzną. Niewiele brakuje, by mąż przyłapał ją w łóżku z kochankiem. Eufrasia okazuje skruchę za wszystkie złe uczynki, gdyż zależy jej na zyskaniu poparcia ojca Filemona.

Olvido oznajmia dziadkowi, że podjęła decyzję o poślubieniu Pancha, albowiem sądzi, że gdy Diego odzyska pamięć, opuści ją i wróci do dawnego życia. Diego nie może uwierzyć w to, że jego ukochana przyjęła oświadczyny Pancha. Esperanza jest zaskoczona nagłymi zaręczynami Rodriga z Iran, ale nie chce odmawiać synowi prawa do bycia szczęśliwym. Tymczasem Angustias już główkuje nad tym, jak pozbyć się przyszłego zięcia. Ulises informuje siostrę o wynikach badań DNA, które wykazały, że ciało znalezione na we wraku rozbitej awionetki nie należało do Diega.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.