„Trzy razy Ana” – Odcinek 65: Powiernik

W 65. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Marcelo zwierza się Iñakiemu ze swoich problemów. Emisja 3 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Marcelo prosi Anę Leticię o czas na przemyślenie jej propozycji. Remedios dowiaduje się, w którym szpitalu przebywa Santiago i zamierza złożyć mu wizytę. Ana Lucía chce jej towarzyszyć, ale Soledad jej zabrania z obawy, że spotka swoją prawdziwą rodzinę. Ponieważ dziewczyna jest jej nieposłuszna, zamierza ją uwięzić. Facundo nie chce dopuścić Remedios do Marcela. Śmie przypomnieć kobiecie, że nie należy do rodziny, po czym nakazuje ochronie wyprowadzić ją na zewnątrz.

Marcelo przyznaje się Iñakiemu, że ma mętlik w głowie. Jego pierwsze ja, Santiago, kocha szczerze Anę Lucíę, podczas gdy jego drugie ja, Marcelo, wciąż kocha swoją żonę. Z obawy przed przykrymi konsekwencjami, prosi przyjaciela o zachowanie dyskrecji odnośnie jego wewnętrznego rozdarcia. Remedios uprzedza Facunda, że Marcelo wróci do niej, gdy tylko opuści szpital, choć on zdaje się być pewny, że będzie inaczej i jego syn wybierze swoją prawdziwą rodzinę.

Ana Leticia ostrzega Ramira, żeby nie wtrącał się do jej życia, ani zwłaszcza do jej relacji z Marcelem, a ona nie będzie wchodziła mu w drogę. Zapowiada przy tym, że jeśli straci Marcela, on na zawsze pożegna się z Aną Laurą. Mariano odbywa krótką rozmowę z Marcelem, w której uświadamia go, że jeśli trafi za kratki, pociągnie go za sobą. Marcelo relacjonuje ją później Ramirowi i przyznaje, że niewiele z niej zrozumiał. Ramiro domyśla się, że sprawa ma związek ze śmiercią Giny…

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.