„Trzy razy Ana” – Odcinek 22: Odkryta karta z przeszłości

W 22. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Evaristo pokazuje Santiagowi jego zdjęcie z Jennifer. Emisja 1 lutego o godz. 17:00 w Czwórce.

Soledad odradza Anie Lucíi wiązanie się z Santiagiem. Próbuje wmówić córce, że nie da jej szczęścia i, co gorsza, poróżni je ze sobą. Ana Lucía obiecuje matce, że do tego nie dojdzie, jednak od nich obu zależy, czy będzie się między nimi dobrze układało. Soledad nie daje się tak łatwo przekonać. Jej zdaniem przeszłość Santiaga w końcu da o sobie znać oraz wprowadzi chaos do ich życia. Ana Lucía pozostaje optymistką i choć rozumie wątpliwości matki, nie zamierza osądzać Santiaga, bazując na wątpliwościach, dodatkowo podsycanych przez Evarista. Ponadto, wierzy w miłość do ukochanego.

Ana Leticia próbuje wyperswadować wujowi pomysł ze ślubem. Valentína ogarnia złość na widok całujących się Any Laury i Ramira. Soledad uprzedza Evarista, że Santiago zaczyna stwarzać zagrożenie i słyszała, jak wspominał o rodzinie Álvarez del Castillo. Przerażona kobieta pragnie czym prędzej usunąć Santiaga z życia Any Lucíi, z obawy, że ten je ze sobą rozdzieli. Evaristo ośmiela się wytknąć kobiecie, że to ona pierwsza popełniła błąd. Soledad posiłkuje się szantażem, żeby zmusić starca do współpracy. Nakazuje mu pozbyć się Santiaga, nie wyrządzając mu krzywdy, jeśli nie chce stracić kontaktu z nią i z Aną Lucíą.

Evaristo niezwłocznie przystępuje do działania. Pokazuje Anie Lucíi i Santiagowi zdjęcie Marcela z Jennifer, którą przedstawia jako jego żonę, oraz wręcza Santiagowi bilet w jedną stronę, żeby wyjechał i ją odnalazł. Santiago chce skorzystać z szansy i wyruszyć na poszukiwanie żony. Obiecuje Anie Lucíi, że do niej wróci, bo jest miłością jego życia. Ramiro oświadcza się Anie Laurze.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.