„Drogocenna perła” – Odcinek 73: W przebraniu

W 73. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz pragnie dowieść niewinności. Emisja 28 grudnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mundo dowiaduje się o powrocie Franza, oferuje mu swoją pomoc. Sonan nie przestaje rozmyślać o Matilde. Matilde zrywa z Rubensem. Chce wrócić do miasta i zapomnieć o Sonanie. Ernest zaniedbuje żonę podczas nocy poślubnej. Marnest nakazuje mu dopełnić małżeńskich obowiązków. Viviana rozpoznaje Franza na zdjęciu. Viktor znajduje pracę w księgarni. Davi chce zostać ojcem, jednak Aurora uważa, że powinni jeszcze zaczekać. Hilda, Viktor, Toni i Mundo zastanawiają się wspólnie, jak pomóc Franzowi. Miquelina pomaga mu zamieszkać w hotelu, skąd będzie mógł prowadzić własne śledztwo, by udowodnić swoją niewinność. Gdy policja zjawia się w mieszkaniu Amelii, Franza już w nim nie ma.

Sonan postanawia przyjąć święcenia. Pisze list do Matilde, w którym wyjaśnia swoją decyzję. Odilon całuje Belimirę, by Nuno uwierzył, że coś ich łączy. Nuno upomina się o regularne kontakty z Tavinho. Amélia wspomina Pilar, że oszukała policję. Manfred pomaga Cleberowi opuścić kraj i wręcza mu pieniądze. Franz śledzi Clebera. Manfred żąda od Wencelaoa zwrotu mieszkania. Mężczyzna szuka pomocy u Gertrude.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.