„Triumf miłości” – Odcinek 75: María ukrywa ciążę

W 75. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María próbuje ukryć ciążę przed Maksem. Emisja 11 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada i Naty zostają uwięzione w płonącym mieszkaniu. María Desamparada nagle traci przytomność i upada na ziemię. Juan Pablo za wszelką cenę stara się dostać do środka i ratować córkę. W międzyczasie Bernarda dziękuje Bogu za wskazanie odpowiedniego sposobu na ukaranie grzeszników. Jimena kłóci się z mężem. Próbuje go przekonać, że jest w stanie dać mu szczęście, którego szuka u Maríi Desamparady. Maximiliano ostrzega ją, że jeśli nadal będzie się tak zachowywać, wzbudzi jedynie jego pogardę.

Guillermo zaprasza Antonietę na kolację. Chce od niej wyciągnąć jak się ma sytuacja między Victorią a Osvaldo. Oscar widzi ich razem. Pyta Pepino czy Antonietę i Guillermo coś łączy. Przyjaciel uzmysławia mu, że on sam był jedynym mężczyzną, na którego Antonieta zwracała uwagę. Niestety, wszystko się zmieniło odkąd widziała go całującego się z Roxaną. Maximiliano jedzie do Maríi Desamparady. Widząc co się dzieje, biegnie na ratunek ukochanej. Ojciec Jeronimo widzi modlącą się Bernardę. Przeczuwa, że nie chodzi o nic dobrego. Informuje ją, że rozmawiał z biskupem i wie o jego zakazie spowiadania się. Co więcej, zakazuje Bernardzie też przychodzenia do kościoła. Urażona kobieta zapewnia go, że jej czyny są prawidłowe i zgodnie z wolą Bożą, a następnie zapowiada mu, że wraz z biskupem będzie smażył się w piekle.

Maximiliano wynosi nieprzytomną Maríę Desamparadę z płonącego budynku. Juan Pablo dziękuje mu za uratowanie jej życia. Jimena informuje Victorię, że przekonała Maximiliano, aby nie opuszczał jej do chwili narodzin dziecka. Teściowa informuje ją, że zawdzięcza to jedynie jej rozmowie z Maríą Desamparadą. Victoria zarzuca Evie i Fausto, że nie może im ufać i wyrzuca ich z domu. Eva odpowiada, że nigdy zawsze byli jej posłuszni. Pomimo pytań Juana Pablo i Victorii zawsze milczeli. Bernarda obrusza się, że służąca daje jej do zrozumienia, że jest morderczynią. Eva ripostuje, że obie wiedzą, iż matka Clementina nie zmarła z przyczyn naturalnych. Juan Pablo podejrzewa, że matka mogła mieć coś wspólnego z tragedią Maríi Desamparady i jej sąsiadów. Wypytuje Fausto. Służący zapowiada mu, że pewnego dnia odbędą długą i poważną rozmowę. Maximiliano nie daje się przekonać Maríi Desamparadzie i nawet wbrew jej woli, postanawia zawieźć ją do szpitala.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.