„Triumf miłości” – Odcinek 74: Pożar

W 74. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda planuje spalić dzielnicę, w której mieszka María. Emisja 8 grudnia 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Jimena błaga Victorię, aby porozmawiała z synem. Namówiła go do poczekania z rozwodem, aż do czasu narodzin dziecka. Fabián rozmawia z Cruzem. Mówi mu, że widzi, że chłopak zakochał się w Fernandzie. Cruz przyznaje mu rację, ale dodaje, że nie robi sobie żadnych nadziei, bo jest tylko ogrodnikiem. Fabián odpowiada, że on jest tylko pracownikiem i zachęca go, aby nie rezygnował z walki. Ustala, że jeśli któryś z nich wygra, rywal zejdzie z drogi.

María Desamparada nie kryje swojego zdziwienia, kiedy Juan Pablo oświadcza jej, że porzucił służbę duszpasterską, aby się nią opiekować. Bernarda zarzuca biskupowi, że pozwolił odejść Juanowi Pablo. Ten odpowiada, że sama powinna pomóc wnuczce. Kobieta odpowiada, że nie będzie wspólniczką grzeszników i każdy musi zapłacić za swoje grzechy. Biskup mówi Bernardzie, że posiada ona czarną duszę i zabrania jej się spowiadać dopóki nie zacznie żałować za swoje grzechy. Victoria rozmawia z Maximiliano. Prosi go, aby poczekał z rozwodem do narodzin dziecka. Pasierb odmawia.

Victoria odwiedza Maríę Desamparadę. Udaje, że przyjęła do wiadomości fakt, że Maxmiliano rozwiedzie się z Jimeną i ożeni z nią. Prosi jednak dziewczynę, aby przekonała Maximiliano, aby poczekał z tą decyzją do narodzin dziecka dla jego dobra. Dziewczyna odpowiada, że jest gotowa do każdego poświęcenia dla dobra Maximiliano. Nie rozumie skąd ta nienawiść Victorii do niej. Victoria przyznaje, że nie wie czemu, ale nie widzi jej jako swojej synowej. Chcąc uniknąć, aby Juan Pablo poświęcił swoje życie Maríi Desamparadzie, Bernarda zleca spalenie dzielnicy, w której żyje dziewczyna.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.