„Triumf miłości” – Odcinek 73: Victoria nie zgadza się na rozwód syna

W 73. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria stawia syna przed wyborem – ona albo María. Emisja 7 grudnia 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria błaga Juana Pablo, aby wyjawił jej, kim jest i gdzie jest jej córka. Ksiądz po raz kolejny tłumaczy jej, że nie może tego zrobić, bo musi dotrzymać sekretu spowiedzi. María Desamparada ukrywa przed Maximiliano prawdę o swojej ciąży i kłopotach finansowych. Pyta czy wyszłaby za niego za mąż. Mówi, że nie może już znieść życia u boku Jimeny. Juan Pablo wyjaśnia matce, że w związku z jej milczeniem musi porzucić na trochę służbę i zająć się córką. Prosi matkę aby zrozumiała i zgodziła się ze względu na pamięć o jego ojcu. Bernarda wykrzykuje mu, że Octavio Iturbide nie był jego ojcem, a jedynie mężczyzną, który się z nią ożenił jak była w ciąży. Dodaje, że ojciec jego był bezwstydnikiem, który uwiódł ją mając inną rodzinę. Dodaje, że słono przyszło mu za to zapłacić, bo nikt nie kpi z Bernardy.

Maximiliano informuje Victorię, że ma zamiar rozwieść się z Jimeną, aby poślubić Maríę Desamparadę. Victoria zapowiada, że nigdy się nie na to nie zgodzi i będzie musiał wybrać między Maríą Desamparadą a nią. Nie wiedzą, że ich rozmowę podsłuchuje Jimena. Wściekła wsiada w auto i jedzie pod blok Maríi Desamparady. Kiedy dziewczyna wychodzi, Jimena potrąca ją. Ma nadzieję, że rywalka straci dziecko. Maximiliano zarzuca matce, że jej impertynencja i charakter są tym, co gubi ją. Woli widzieć go nieszczęśliwego tkwiącego u boku kobiety, której nie kocha aniżeli zgodzić się na jego związek z Maríi Desamparady. Ostrzega, że jeśli przyjdzie mu wybierać, wybierze Maríę Desamparadę. Fernanda również staje po stronie brata. Oświadcza Victorii, że jeśli nadal będzie się tak zachowywać, zostanie sama.

Fausto wyznaje Evie, że usłyszał jak Bernarda rozmawiała z Juanem Pablo. Już wie, że Bernarda zabiła jego ojca, bo ten zrobił jej dziecko, a następnie ją porzucił i Juan Pablo jest jego przyrodnim bratem. Eva wyjaśnia Fausto, że jego matka spodziewała się już jego biorąc ślub z Gonzalo. Nie jest on synem Gonzalo. Jimena wpada w furię widząc, że Victoria nie jest w stanie zmusić syna do zostania przy niej. Maximiliano obiecuje Maríi Desamparadzie, że nikt nigdy ich nie rozdzieli.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.