„Triumf miłości” – Odcinek 72: Wyjaśnienia

W 72. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Max dowiaduje się o wypadku Maríi. Emisja 6 grudnia 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda zarzuca Juanowi Pablo, że woli poświęcić życie bękartowi aniżeli zapewnić jej odkupienie. Syn odpowiada, że przebaczenie zapewni jej jedynie żal za swoje uczynki. Bernarda ripostuje, że nie ma czego żałować w swoim życiu. Bernarda każe ojcu Jeronimo przemówić Juanowi Pablo do rozsądku. Mówi, że chciała zatroszczyć się o Maríę Desamparadę, ale ta jest identyczna jak jej matka. Ojciec Jeronimo uświadamia jej, że powtórzyła jej historię, tylko w przeciwieństwie do Bernardy nie spaliła nikogo żywcem i, co więcej, kocha ojca swojego dziecka. Na koniec dodaje, że nie jest kimś, kto może oceniać innych, bo sama jest grzesznicą. Radzi jej, aby wyznała w końcu prawdę. Nadszedł bowiem czas. Wzburzona Bernarda policzkuje duchownego i zapowiada, że nigdy nie zdradzi prawdy.

Juan Pablo gani Maríę Desamparadę, że zanim przyjęła pracę powinna się z nim skonsultować. Dziewczyna mówi, że nie chce zawracać mu głowy. Wie, że inni także go potrzebują. Juan Pablo zapewnia ją, że jej sprawy są dla niego najważniejsze. María Desamparada wyznaje Juanowi Pablo, że Bernarda twierdzi, że matka porzuciła ją, bo była dla niej przeszkodą. Ksiądz zapewnia ją, że to nieprawda. Zwierza się, że ze względu na bycie księdzem nie może wyjawić jej kilku sekretów, ale pewnego dnia pozna prawdę. Cruz zarzuca Maximiliano, że bawi się uczuciami Maríi Desamparady.

Juanjo rozmawia z Naty. Wie, że dziewczyna jest w nim zakochana, ale on po zdradzie Lindy nie umie otworzyć się na nowy związek. Maximiliano dowiaduje się, że María Desemperada pracuje czyszcząc toalety i o jej wypadku. Prosi, aby powiedziała mu prawdę, co się dzieje.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.