„Triumf miłości” – Odcinek 71: Lalka

W 71. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María widzi, że Victoria ma tę samą lalkę, co ona. Emisja 5 grudnia 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada spotyka Victorię. Kobieta próbuje ją uderzyć. María widzi w jej rędku lalkę – taką samą jaką ma w domu. Fausto staje w obronie Maríi Desamparady. Eva ostrzega Fausta, by nie zapominał, że są u Bernardy po to, by pomścić śmierć jego rodziców i by przez słabość do Maríi nie popsuł ich planów. Victoria daremnie błaga Bernardę, by zdradziła jej, kim jest i gdzie jest jej córka. Juan Pablo prosi Naty o adres miejsca, gdzie pracuje María Desamparada. Gdy przybywa do restauracji, dowiaduje się, że dziewczyna czyści tam toalety. Znajduje ją nieprzytomną i zwijającą się z bólu w ubikacji. Okazuje się, że dziewczyna poślizgnęła się, uderzyła się w brzuch o umywalkę i zemdlała. Ksiądz natychmiast zabiera swoją córkę do szpitala. Lekarz informuje go, że dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.