„Triumf miłości” – Odcinek 70: Niewygodna prawda

W 70. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda ukrywa przed Maríą prawdę o jej matce. Emisja 4 grudnia 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Max żegna się z ojcem. Napo radzi Milagors i Cruzowi, żeby uważali na Juanjo, który się rozpił. Jimena ostrzega Maksa, że jeśli się z nią rozwiedzie, nigdy nie zobaczy swojego dziecka. Fernanda obwinia matkę o rozpad rodziny. Max szuka wsparcia u Maríi Desamparady po wyjeździe ojca. Zapewnia też, że jego macocha jest silna i nie ma wątpliwości, że sobie da radę. Max podejrzewa, że María Desamparada nienawidzi Victorii. Dziewczyna żali się, że doznała od Victorii tyle krzywd. Bernarda wmawia Maríi Desamparadzie, że jej ojciec nie żyje i że nie może też liczyć na miłość matki, która pozbyła się jej i nie chce jej znać. Gdy María prosi, by powiedziała kim jest jej matka, Bernarda odmawia, twierdząc, że robi to dla jej dobra. Prosi też, by z problemami przychodziła do niej, zamiast zawracać głowę Juanowi Pablowi, który musi pomóc innym wiernym.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.