„Triumf miłości” – Odcinek 7: Zdemaskowany

W 7. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maximiliano próbuje uwieść Maríę. Emisja 9 lipca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Podczas prób na wybiegu María Desamparada zauważa chłopaka, który stara się o jej względy. Dowiaduje się, że wbrew temu co jej powiedział, chłopak nie ma na imię Fabian, ale Maximiliano i że jest to syn Victorii. Antonieta chwali Marię, ale nie uszła jej uwadze reakcja dziewczyny na widok Maximiliana. Mówi Marii, że to wspaniały chłopak, ale jeśli chce oszczędzić sobie cierpienia powinna trzymać się od niego z daleka. Maximiliano rozmawia z Fabianem o Maríi. Fernanda kłóci się z matką w jej gabinecie. Gdy wchodzi Marii, Fernanda obraża ją i drwi z jej imienia. María wyjaśnia, że takie imię nadano jej w sierocińcu.

Fernanda wypomina matce, że sama była sierotą i wychowywała ją matka chrzestna. Na korytarzu po kolejnych zaczepkach Fernandy María radzi jej by zaczęła doceniać bliskich, bo nie ma pojęcia jak to jest wychowywać się bez miłości matki. Fernanda wraca do gabinetu i przeprasza matkę za swoje zachowanie. Maximiliano znajduje Maríę i przeprasza, że ją okłamał. Dziewczyna nie chce go więcej widzieć. Maximiliano jedzie za autobusem, do którego wsiadła María Desamparada. Krzyczy i błaga ją o wybaczenie. Gdy dziewczyna daje mu drugą szansę, Maximiliano próbuje ją uwieść.

Opracowanie Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.