„Triumf miłości” – Odcinek 69: Usprawiedliwienie

W 69. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo opowiada Maríi o przeszłości Victorii. Emisja 1 grudnia 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Osvaldo dziwi się, jak Linda znalazła się w jego apartamencie, skoro tylko Guillermo miał zapasowe klucze. Guillermo twierdzi, że Linda ukradła mu klucze i pieniądze. Juan Pablo odwiedza Maríę Desamparadę, by ją pocieszyć. Tłumaczy jej też, że Victoria nie porzuciła córki i że wiele wycierpiała. Osvaldo chce wyjechać z kraju na jakiś czas. Guillermo obiecuje, że zajmie się jego rodziną. Fernanda błaga matkę, aby wybaczyła ojcu i nie pozwoliła mu odejść, kiedy ta pozostaje niewzruszona, Fernanda nazywa ją egoistką. Osvaldo broni żony. Szczęśliwa Milagros odzyskuje syna. Juanjo wyjaśnia, że jakiś czas temu został napadnięty. Juan Pablo próbuje przekonać Victorię, że powinna dać szansę skruszonemu mężowi. Uważa też, że oddaliła się od Boga. Daje jej do zrozumienia, że to czego przez lata szukała jest bardzo blisko niej. Nie może jednak odpowiedzieć, gdy Victoria pyta, czy wie, kim jest ich córka.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.