„Triumf miłości” – Odcinek 68: Poszukiwania Juanjo

W 68. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Naty i Max odnajdują Juanjo. Emisja 30 listopada 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Linda ginie na miejscu. Jimena przebiera się w łazience pobliskiej kawiarenki. Następnie wychodzi razem z Guillermem. Kochanek zabiera całe jej przebranie. Ostrzega ją, że jeśli nie będzie go słuchać, powie Maximilianowi o jej niewierności i pośle ją do więzienia za morderstwo. Victoria chce wiedzieć czy mąż wybiera się na pogrzeb kochanki. Osvaldo nie ma zamiaru iść, ale przyznaje się, że wstrząsnęła nim wiadomość o śmierci Lindy. Victoria każe mu opuścić dom. Fernarda zapowiada matce, że nie wybaczy jej jeśli ojciec się wyprowadzi.

Juan Pablo rozmawia z Ojcem Jeronimem o Maríi Desamparadzie. Bernarda wyjawia synowi, że nie powiedziała mu nic o ciąży Victorii, bo nie chciała, aby oddalił się od Boga. Syn zapewnia ją, że nie porzuciłby kapłaństwa. María Desamparada obwinia się o śmierć Lindy. Naty i Milagros pocieszają ją. Gdy Max opowiada Maríi Desamparadzie o tajemnicach Victorii, dziewczyna oznajmia mu, że wie o wszystkim, a jego macocha nie straciła córki, ale ją porzuciła. Max próbuje ją przekonać, że to kłamstwa, gdy María dostaje ciążowych nudności i wybiega do łazienki. Naty zapewnia Maximiliana, że to zatrucie pokarmowe.

Bombita wyznaje Naty i Maximiliano, że widziała Juanjo w grupie miejscowych pijaczków. Naty chce, by zachowali to w sekrecie przed Milagros, dopóki nie będą mieli pewności, że Juanjo żyje. Niebawem odnajdują pijanego Juanjo. Przyjaciel ich nie rozpoznaje. Szczęśliwa Naty rzuca mu się na szyję.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.