„Triumf miłości” – Odcinek 67: Morderstwo

W 67. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Linda wpada pod samochód. Emisja 29 listopada 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

W apartamencie Osvalda pojawia się także Max. Ojciec prosi go, aby zabrał Lindę. Victoria wygraża kochance męża i nie wierzy w zapewnienia Osvalda, że Linda się do niego zakradła. Guillermo udaje zaskoczonego, gdy Linda opowiada mu o tym, co zaszło w apartamencie Osvalda. Osvaldo zapewnia żonę o swojej miłości i błaga ją o wybaczenie. Victoria pyta go czy on by jej wybaczył, gdyby to ona oddała się innemu mężczyźnie. María Desamparada odwiedza Bernardę. Przeprasza ją za to, że tak rzadko ostatnio u niej bywała. Opowiada jej, że z winy Victorii nie ma pracy i podejmuje się każdego zajęcia, aby mieć na życie. Victoria dowiaduje się od Maksa, że Linda mieszka u Guillerma.

Maximiliano odwiedza Maríę Desamparadę. Zapewnia ukochaną, że po narodzinach dziecka rozwiedzie się z Jimeną. Dziewczyna nie wierzy, że żona da mu odejść i nie chce mieć na sumieniu ich rozwodu ze względu na dziecko. Boi się, że kiedy znów uwierzy Maksowi, przeżyje kolejne rozczarowanie. Zamierza więc zakończyć ich związek raz na zawsze. Na prośbę Jimeny Victoria przekonuje Maksa, by zerwał z Maríą Desamparadą. Max oznajmia jej, że rozwiedzie się z Jimeną tuż po narodzinach dziecka. Linda nakrywa Jimenę i Guillerma. Podsłuchując ich rozmowę, dowiaduje się, że Guillermo oszukuje Osvalda, a także że jest ojcem dziecka Jimeny. W zamian za swoje milczenie żąda pieniędzy. Następnego dnia Jimena w przebraniu wpycha Lindę pod samochód.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.