„Triumf miłości” – Odcinek 66: Pułapka

W 66. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria nakrywa męża z kochanką. Emisja 28 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Jimena chce się dowiedzieć, kto jest ojcem dziecka Maríi Desamparady. Linda żąda pieniędzy za tę informację. María Desamparada i Naty postanawiają sprzedawać tortillę na ulicy. Ich stragan zostaje jednak szybko zamknięty z powodu braku zezwoleń sanitarnych. Osvaldo prosi Victorię o kolejną szansę. Victoria jednak żąda rozwodu. Guillermo posyła jej bukiet z liścikiem. Linda prosi Guillerma o wsparcie finansowe. Ten nie kryje, że poza dachem nad głową i wiktem, z jego strony nie powinna liczyć na więcej.

Jimena nalega, by Max kupił jej luksusowy apartament. Max zapowiada, że z powodu oszczędności powinni przenieść się do rezydencji jego rodziców. Jimena jest wściekła, że będzie musiała mieszkać z teściami. Kiedy Max przypomina jej, że po narodzinach dziecka i tak się rozwiodą, Jimena rzuca się na niego z pięściami. Osvaldo daje Guillermowi swoją część pieniędzy na kupno teatru. Guillermo wyznaje mu, że Linda zamieszkała u niego po tym jak współlokatorki wyrzuciły ją na ulicę. Osvaldo dziękuje mu za pomoc i daje pieniądze dla Lindy. Guillermo radzi Osvaldowi, by przeprowadził się do swojego mieszkania, po czym podaje Lindzie jego adres, a Victorii donosi anonimowo, gdzie i z kim znajduje się jej mąż. Linda zakrada się do leżącego w wannie Osvalda. Tak zastaje ich Victoria.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.