„Triumf miłości” – Odcinek 65: Sekret Maríi

W 65. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Linda wyjawia Jimenie, że María jest w ciąży. Emisja 27 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Jimena nachodzi Maríę Desamparadę. Próbuje jej wmówić, że ona i Max są bardzo szczęśliwi. María radzi jej pogodzić się z faktem, że Max jej nie kocha i wkrótce się z nią rozwiedzie. Jimena wpada w szał. Próbuje uderzyć Maríę. Naty wyrzuca Jimenę z domu. Victoria ma żal do Antoniety, Oscara i Pipino, że ukrywali przed nią romans Osvalda. Antonieta przypomina przyjaciółce, jak często tłumaczyła jej, że powinna bardziej dbać o męża.

Victoria próbuje wydobyć od Bernardy jakieś informacje o swojej córce. Bernarda udaje, że nic nie wie. Wreszcie obraża Victorię. Victoria zdradza, że wie, iż Bernarda spaliła Gonzala i Rosalię i pokazuje jej zdjęcie jej ofiar. Bernarda wpada w furię i wyrzuca Victorię z domu. María Desamparada i Naty słyszą jak Linda grozi Osvaldowi, że urządzi skandal w domu mody Victorii. María każe się jej wyprowadzić. Linda szuka pomocy u Guillerma. Mężczyzna pozwala jej zatrzymać się w pokoju dla służby. Jimenę początkowo złości obecność Lindy w domu Guillerma, ale wkrótce się zaprzyjaźniają. Linda zdradza jej, że María Desamparada spodziewa się dziecka.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.