„Triumf miłości” – Odcinek 64: Maks poznaje przeszłość matki

W 64. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria opowiada Maksowi o pierwszej córce. Emisja 24 listopada 2023 o godz. 18.55 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Milagros śni się, że Juanjo żyje. Karty mówią jej to samo. Napo martwi się o Milagros. Radzi jej, aby pozwoliła odejść synowi i dała mu spocząć w spokoju. Kobieta jest jednak pewna, że syn żyje. Max próbuje przekonać Victorię, że jest niesprawiedliwa wobec Maríi Desamparady. Osvaldo mówi żonie, co powiedziała mu o niej Bernarda. Victoria obiecuje wyjawić mu swoje bolesne sekrety, jeśli on pierwszy wyzna swoje. Osvaldo ucina rozmowę. Max, który wszystko słyszał, prosi macochę o wyjaśnienia. Victoria opowiada mu całą swoją historię. Max zaczyna inaczej patrzeć na macochę. Zapewnia ją o swojej miłości i podziwie. Obiecuje też, że pomoże jej szukać córki. Victoria pokazuje mu szmacianą lalkę – jedyną rzecz, która jej po niej została. Ojciec Jeronimo, widząc brak skruchy Bernardy, odmawia jej spowiedzi. Bernarda zaczyna mu grozić.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.