„Triumf miłości” – Odcinek 63: Plany Maksa

W 63. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Max obiecuje Maríi, że rozwiedzie się z Jimeną. Emisja 23 listopada 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Linda szuka Osvalda. Jest wściekła gdy widzi go z Victorią. Bernarda pokazuje Juanowi Pablowi wyniki badań potwierdzające, że María Desamparada jest córką jego i Victorii. Milagros rozpacza nad trumną syna. Choć Victoria chce walczyć o męża, wkrótce między nią a Osvaldem dochodzi do kłótni. Victoria odchodzi. Osvaldo idzie za nią i spotyka Bernardę, która zaprasza go do siebie, obiecując, że pokaże mu dowody kłamstw jego żony. Zdradza mu, że Victoria miała dziecko, zanim go poznała. Wzburzony Osvaldo wychodzi.

Pedro ma dość ataków Ofelii na Osvalda i Victorię. Między kochankami dochodzi do awantury, która kończy się rozstaniem. Jimena wyznaje matce, że słyszała jak Maximiliano rozmawiał z Maríą Desamparadą. Jest przekonana, że mąż pojechał zobaczyć się z rywalką. Ofelia chce wprowadzić się do Guillerma. Kiedy ten odmawia, Ofelia grozi mu, że powie Maksowi, że to on jest ojcem dziecka Jimeny. Guillermo dusi ją. Max ze łzami w oczach wyznaje Maríi Desamparadzie, że po narodzinach dziecka rozwiedzie się z Jimeną i ożeni się z nią. Dziewczyna informuje go, że wcześniej powie mu coś, co na pewno go uszczęśliwi. María Desamparada i Maximiliano obejmują się i całują.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.