„Triumf miłości” – Odcinek 62: Niesłuszne podejrzenia

W 62. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María prosi Maksa, by wstawił się za nią u matki. Emisja 22 listopada 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada i Linda szukają pracy. Spotykają Juana Pabla, który mówi im o stanie Victorii. Zarzuca Lindzie, że jej postępowanie omal nie doprowadziło do kolejnej – po śmierci Juanjo – tragedii. Antonieta radzi Victorii, by wybaczyła Osvaldowi i walczyła o swoje małżeństwo, jeśli nadal kocha męża. Pedro wypytuje Ofelię o Osvalda. Zaczyna rozumieć, że przyczyną nienawiści Ofelii do Victorii jest zazdrość o Osvalda. Jimena zapowiada matce, że po porodzie mąż zostanie z nią. Liczy na to, że przeważy miłość do dziecka i pragnienie stworzenia mu normalnej rodziny.

Pipino mówi Antoniecie i Oscarowi o groźbach Lindy, która poprzysięgła, że nie nie spocznie póki nie odzyska Osvalda i nie zniszczy Victorii. Max jedzie do Maríi Desamparady. Dziewczyna prosi go, aby wstawił się za nią u Victorii i wytłumaczył matce, że ona nie miała nic wspólnego z romansem Lindy i Osvalda. María dodaje, że Victoria próbuje zniszczyć jej życie, ale ona nie podda się bez walki – ma ważny powód, aby ją podjąć.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.