„Triumf miłości” – Odcinek 58: Wstrząsający widok

W 58. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria podejrzewa Maríę o spiskowanie z Osvaldem. Emisja 16 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Guillermo i Ofelia myślą, że Osvaldo wyprowadził się z domu, bo wyszedł na jaw jego romans z Lindą. Wysyłają Victorii zdjęcie, na którym Linda wygląda jakby całowała Osvalda. Victoria jest wstrząśnięta, ale Antonieta, Pipino i Max przekonują ją, że to tylko niewinny pocałunek w policzek. Max ostrzega Lindę, że nie pozwoli jej rozdzielić Osvalda z Victorią. Linda oznajmia mu, że zrobi wszystko, by Osvaldo wrócił do niej, a Victoria może się na zawsze pożegnać z mężem.

Victoria zwierza się Oscarowi, że ufa Osvaldowi, ale nie Lindzie. Jest przekonana, że María Desamparada jest jej wspólniczką i że to ona wysłała jej zdjęcie. Każe Oscarowi mieć oko na obie dziewczyny i odgraża się, że kiedy zostaną przyłapane na knuciu nie będzie miała dla nich litości. Juanjo znika. Milagros martwi się o niego i obwinia o wszystko Lindę. Jimena po raz kolejny kłóci się z Maksem, grozi mu, że jeśli rozwiedzie się z nią po porodzie, to nigdy już nie zobaczy swojego dziecka. Napo, Cruz i Milagros znajdują martwego strażaka, jego twarz jest zmasakrowana. Milagros w szoku krzyczy, że to jej syn.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.