„Triumf miłości” – Odcinek 56: Stróż

W 56. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda obiecuje zatroszczyć się o Maríę. Emisja 14 listopada 2023 o godz. 18.55 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada jest zdumiona, że Victoria miała córkę zanim wyszła za Osvalda. Wyznaje, że kiedyś uwielbiała Victorię, ale teraz czuje do niej jedynie pogardę, zwłaszcza, że kobieta udawała nieskazitelną, ukrywałając swoją przeszłość. Victoria opowiada Pipinowi o wyznaniu Oscara. Przyjaciel nie kryje, że od dawna o tym wiedział, podobnie jak Antonieta, która zakochana jest w Oscarze. Milagros policzkuje Lindę i wyrzuca jej oszukiwanie Juanjo. Linda odpiera, że wielokrotnie tłumaczyła Juanjo, że go nie kocha i nie chce ślubu, ale to on uparcie nie godził się na zerwanie zaręczyn.

Max zjawia się w butiku, gdzie pracuje María Desamparada. Wyrzuca jej, że wiedziała o tym, że jej przyjaciółka omotała jego ojca i nic mu nie powiedziała. María zauważa, że żadna kobieta nie może zmusić do romansu mężczyzny, który tego nie chce. Dodaje, że choć nie cieszy się z tego, co spotkało Victorię, to uważa, że sama sobie na to zasłużyła, bo dba tylko o swoją firmę i karierę, poniżając przy tym ludzi i próbując kontrolować życie wszystkich, z którymi ma do czynienia. Uważa też, że Osvaldo zasługuje na kogoś, kto naprawdę będzie go kochał. Jimena znajduje list pożegnalny Maríi Desamparady do Maksa. Udaje przed dziewczyną, że to Max go jej pokazał i że bardzo ich ubawiła jego lektura. Dodaje, że są teraz zajęci przygotowaniami do ślubu kościelnego.

Juanjo robi Naty wymówki, że kryjąc Lindę, była jej wspólniczką. Naty wyznaje we łzach, że chciała mu oszczędzić cierpień bo go kocha. María Desamparada mówi Maksowi, że żałuje tego listu, który stał się pośmiewiskiem dla niego i jego żony. Teraz wie już o nim dość, by swoją miłość do niego zamienić w nienawiść. Fabián przyznaje się Maksowi, że wie od Naty o romansie jego ojca, ale ukrywał to przed nim, żeby oszczędzić mu cierpień. Max przyznaje, że z tego samego powodu zachowa to w tajemnicy przed Victorią. Fabián zauważa, że wszyscy milczeli o romansie, by chronić tych, których kochają – także María Desamparada, która nie chciała, by cierpiał Max.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.