„Triumf miłości” – Odcinek 55: Matka Maríi

W 55. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María Magdalena chwali się Maríi, że poznała swoją matkę. Emisja 13 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Max rozpacza po stracie Marii Desamparady, gdy ze schadzki z Guillermem wraca pijana Jimena. Max grozi jej, że jeśli zaszkodzi zdrowiu dziecka, nigdy go więcej nie zobaczy. W barze Max natyka się na Juanjo, Cruza i Napo. Kiedy Juanjo dowiaduje się, że Max jest synem Osvalda dochodzi do bójki. Victoria kłóci się z Oscarem, który nie zgodził się na sprzedaż wszystkich udziałów Osvalda. Wściekły Oscar składa rezygnację. Max staje po jego stronie. Wyrzuca jej, że nigdy nie słucha rad i nie przyznaje się do błędów, po czym również on składa rezygnację. Victoria prosi Oscara, by jej nie opuszczał, bo bez niego sobie nie poradzi. Oscar obiecuje zostać i – ku jej ogromnemu zdumieniu – wyznaje jej miłość.

Linda nie przestaje nachodzić Osvalda. Ten zgadza się spotkać w swoim mieszkaniu, gdzie próbuje jej wyperswadować brnięcie w ten romans. Ofelia, która go śledzi, dzwoni do Maksa i zmienionym głosem podaje mu adres, pod którym znajdzie ojca z kochanką. Linda całuje Osvalda. W tej samej chwili wchodzi Max. Każe jej nigdy więcej się nie pokazywać i zwalnia ją z pracy. Osvaldo próbuje się usprawiedliwiać postępowaniem Victorii, ale Max staje po stronie matki i ostrzega ojca, że może ją stracić. María Desamparada spotyka Maríę Magdalenę. Maria Magdalena wyznaje koleżance z sierocińca, że poznała swoją matkę – Victorię.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.