„Triumf miłości” – Odcinek 50: Prawdziwa wnuczka

W 50. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda odkrywa, że María Desamparada jest córką Victorii i Juana Pablo. Emisja 6 listopada 2023 o godz. 18.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria zapowiada Maríi Desamparadzie, że ją zniszczy. Dziewczyna odpowiada, że nie boi się jej i odchodzi z pracy nie dlatego, że ją zwalnia, ale dlatego, że sama ją rzuca. Każe Victorii zostać ze swoimi pieniędzmi, swoim imperium i swoją pychą i dodaje, że ona zabiera ze sobą coś cenniejszego. Antonieta mówi Victorii, że María Desamparada była zdruzgotana żegnając się. Pyta przyjaciółki, dlaczego czasami jest taka zimna i bezwzględna. Victoria odpowiada, że poprzysięgła być taka. Maximiliano ma pretensję do matki, że zwolniła Maríę Desamparadę. Zapowiada, że cokolwiek by nie zrobiła, nie zmieni tego co czuje. Victoria wmawia mu, że Maríę Desamparadę interesują tylko jego pieniądze i zapowiada mu, że ożeni się z Jimeną.

Jimena próbuje nakłonić Maximiliano do ślubu. Chłopak ponownie ją odrzuca. Dziewczyna dostaje histerii i trafia do szpitala. Lekarz informuje Victorię i Maximiliano, że ciąża Jimeny jest zagrożona. María Desamparada decyduje się powiedzieć Maximiliano o tym, że spodziewa się jego dziecka. Niestety, kolejny raz zostaje uprzedzona przez ukochanego, który informuje ją, że postanowił poślubić Jimenę. María Desamparada obiecuje mu, że te rozczarowanie miłosne nie zabije jej i życzy mu wszystkiego najlepszego. Jimena zapewnia matkę, że Victoria zmusi Maximiliano do ślubu. Roxana ma nadzieje, że tak będzie, bo powoli nie mają za co żyć.

Maximiliano informuje matkę, że ślub będzie jedynie cywilny. Każe jej uszanować jego decyzję. Victoria jest przekonana, że ślub z Jimeną wyjdzie mu na dobre. Mówi synowi, że Jimena jest z jego klasy społecznej i kobietą, która powinna być u jego boku. Maximiliano zarzuca matce, że sama była biedna, a teraz mówi o różnicach społecznych. Na koniec pyta czy ta bogata kobieta jest szczęśliwa, bo nie wydaje się. Bernarda odkrywa, że María Desamparada jest córką Victorii i Juana Pablo.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.