„Triumf miłości” – Odcinek 47: Ta druga

W 47. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Linda ma dość bycia kochanką Osvalda. Emisja 1 listopada 2023 o godz. 18.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Antonieta opowiada Pinowi historię Victorii. Victoria gani Maríę Desamparadę za to, że publicznie całowała się z jej synem. Upokarza ją i zapowiada, że Maximiliano ożeni się z Jimeną. Zarzuca jej, że chciała uwieść jej męża, ale gdy ten okazał się niezainteresowany romansami, uwiodła jej syna. María Desamparada podkreśla, że nie zasłużyła na taką nienawiść i zamierza zostać żoną Maksa. Dodaje też, by Victoria nie była taka pewna swojego męża. Bernarda wmawia Maríi Magdalenie, że Victoria porzuciła ją, bo była dla niej ciężarem. Padilla dodaje, że Victoria była jego kochanką, ale porzuciła go, bo nie był dość bogaty, by pomóc jej w realizowaniu jej ambicji.

Maximiliano budzi się obok Jimeny. Dziewczyna oświadcza mu, że spędzili razem namiętną noc i teraz będzie musiał się z nią ożenić. Linda nalega by Osvaldo odszedł od Victorii. Kochanek uświadamia jej, że nigdy tego nie zrobi. Ofelia sugeruje Guillermowi, że nienawidzi on Osvalda, za to że odebrał mu Leonelę. Wzburzony Guillermo uderza przyjaciółkę. Widząc jak Joaquin podrywa Maríę Desamparadę, Maximiliano rzuca się na niego z pięściami. Victoria obwinia Maríę Desamparadę o skandal. Każe jej wrócić do swojego pokoju i tam pozostać. Grozi, że w przeciwnym razie zostawi ją w Miami. Po powrocie do Meksyku Maximiliano podwozi Maríę Desamparadę do domu. Pod domem ukochanej spotyka ojca, który odwozi Lindę.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.