„Triumf miłości” – Odcinek 43: Ostrzeżenie

W 43. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria grozi Maríi, że ją zwolni. Emisja 26 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamaparada widzi Maximiliana z Jimeną. Juan Pablo uświadamia jej, że Jimena oszukała Maximiliana. Kiedy Maximiliano orientuje się, że całuje Jimenę, każe jej, by o nim zapomniała i zostawiła go w spokoju. María Desamparada policzkuje Jimenę. Sugeruje, by zachowała trochę godności i przestała narzucać się Maksowi, który wkrótce żeni się z nią, Maríą. Wściekła Jimena zapowiada, że nawet jeśli nie powstrzyma ich Victoria, to ona, Jimena, nigdy nie dopuści do ich ślubu.

Naty cierpi, ponieważ broniąc Lindy, oczerniła samą siebie w oczach Juanjo i jego matki. Postanawia się wyprowadzić. Juanjo powstrzymuje ją. Napo wyznaje Naty, że on i Cruz doskonale wiedzą, że to Linda ma romans z Osvaldem. María Desamparada obwinia Lindę o cierpienie Naty. Linda decyduje się wyznać prawdę Juanjo. Zapowiada, że nie zerwie z Osvaldem, bo go kocha. Victoria wpada we wściekłość na wieść, że Osvaldo zgodził się na związek Fernandy z Federikiem.

Fernanada zawiadamia Cruza, że wkrótce wychodzi za mąż za Federica i zabrania mu wchodzić do swojej sypialni. Eva daje Victorii zdjęcie, na którym są Rosalia i Gonzalo. Mówi jej, że Bernarda spaliła ich żywcem wraz z ich synem. Victoria zapowiada Maríi Desamparadzie, że w trakcie wyjazdu do Miami nie życzy sobie żadnych scen – wie o jej kłótni z Jimeną i jeśli sytuacja się powtórzy, będzie zmuszona ją zwolnić.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.