„Triumf miłości” – Odcinek 41: Życzenie Victorii

W 41. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria nakłania Jimenę do ślubu z Maksem. Emisja 24 października 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Szczęśliwy Juanjo pokazuje Lindzie suknię ślubną, jaką dla niej wybrał. Osvaldo zwierza się Guillermowi, że choć ufa Victorii, to niepokoją go ostatnio różne niejasne sytuacje, jak noc spędzona przez żonę poza domem, czy uporczywe zapewnienia Bernardy, że ma dowody jej niewierności. Federico namawia Fernandę, by jak najszybciej się pobrali, ale dziewczynie nie śpieszno do ślubu.

Osvaldo mówi Victorii o propozycji Guillerma, który namawia go do zainwestowania w teatr. Żeby pozyskać środki, Osvaldo musiałby jednak sprzedać swoje udziały w domu mody żony. Victoria obawia się, że Osvaldo na tym straci, ale widząc nerwową reakcję męża, stara się załagodzić dyskusję i proponuje mu, by pojechał z nią do Miami. Osvaldo odmawia – uważa, że jechałby tam w roli maskotki sławnej projektantki.

Milagros przyłapuje Lindę z Osvaldem. Junanjo jest wściekły. Naty wmawia mu, że to ona była w samochodzie z Osvaldem a nie Linda. Uspokaja to obawy Juanjo o narzeczoną, ale psuje jego dobre mniemanie o Naty. Linda mówi Osvaldowi, że go kocha, ale nie będzie z nim dopóki on nie rozwiedzie się z Victorią. Victoria radzi Jimenie, aby przywiązała do siebie Maximiliana i zmusiła go do ślubu w trakcie ich wyjazdu do Miami.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.