„Triumf miłości” – Odcinek 40: Wyrodna matka

W 40. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda nastawia Maríę Magdalenę przeciwko Victorii. Emisja 23 października 2023 o godz. 19.25 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Cruz udaje, że chce pocałować Fernandę, po czym zostawia ją zdezorientowaną. Juanjo przygotowuje niespodziankę urodzinową dla Lindy. Tymczasem ona planuje wieczór z Osvaldem. Naty jest oburzona, że dziewczyna chce wystawić Juanjo. Linda rzuca, że Naty go pocieszy. Idąc na spotkanie z Lindą, Osvaldo spotyka Fernandę, która upiera się, by zabrał ją na zakupy. Osvaldo odwołuje swoje spotkanie z Lindą i jedzie z Fernandą do miasta.

María Desamparada idzie z Maksem do kościoła. Tam przysięgają sobie wieczną miłość. Wzburzona ucieczką Maríi Magdaleny, Victoria policzkuje Antonietę. Po chwili prosi ją o wybaczenie. Razem udają się na poszukiwania uciekinierki. El Alarcán zmusza Maréę Magdalenę do zamieszkania z Bernardą. Matka Juana Pabla zapowiada jej, że musi robić wszystko, co ona jej będzie kazała.

Bernarda dzwoni do Victorii i informuje ją, że María Magdalena jest u niej. Kobieta jedzie do domu Juana Pabla i proponuje Maríi Magdalenie, że ją stąd zabierze. Dziewczyna odmawia. Zarzuca jej, że opuściła ją przed laty. Victoria próbuje jej wytłumaczyć, jak było naprawdę. Do rozmowy wtrąca się Bernarda, twierdzi, że Victoria nigdy nie kochała i nie chciała córki, bo ta była owocem grzechu. Antonieta staje w obronie przyjaciółki. Bernarda radzi Maríi Magdalenie, by nie wierzyła Victorii, która wszystkimi manipuluje, po czym wyrzuca Victorię z domu.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.