„Sześć sióstr” – Odcinek 265: Prawo talionu

W 265. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: W Madrycie grasuje morderca. Emisja 22 października 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Salvador wychodzi bez szwanku z ataku, ale Diana podejrzewa, że Miguel mógł mieć z tym coś wspólnego i nie waha się zwolnić go ze stanowiska menadżera. Po powrocie do domu Blanca odnotowała pewną poprawę i czuje się na tyle silna, że może prowadzić rozmowy na temat profilaktyki raka piersi. Jej celem jest pomoc kobietom, które przechodzą przez to samo co ona. Aurora nadal się nie pojawia, więc Celia postanawia skontaktować się z inspektorem, który pomoże jej ją odnaleźć. Mężczyzna ostrzega, że w Madrycie grasuje morderca, który zabija młode kobiety po przesłaniu im wersetów biblijnych. Ta wiadomość sprawia, że kiedy Elisa pojawia się w domu po ucieczce z pociągu z Niemiec, Celia nie waha się przyjąć jej do domu, aby ją chronić. Elisa prosi ją, aby nikomu nie mówiła gdzie jest. Zdesperowany Germán, rozważa zainwestowanie oszczędności Adeli na giełdzie, czego jej siostra nie popiera. Carolina szuka pocieszenia w ramionach Bernarda.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.