„Triumf miłości” – Odcinek 4: Drobne oszustwo

W 4. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Max ukrywa przed Maríą swoje prawdziwe imię. Emisja 18 czerwca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria nie chce rozmawiać z Juanem Pablem. Nazywa go tchórzem i zarzuca mu, że wyjechał bez pożegnania. Duchowny tłumaczy, że było mu wstyd i próbuje się usprawiedliwić. Bernarda ze łzami w oczach opowiada Juanowi Pablowi o śmierci jego ojca. Mówi, że być może przyczyniła się do jego zgonu podając mu przez pomyłkę większą dawkę leku. Mówi, że od lat obwinia się o śmierć Octavia. Syn pociesza ją, tłumaczy, że wypadki się zdarzają.

Max odnajduje Maríę. Przedstawia się jej jako Fabián. Antonieta mówi Victorii, że Osvaldo ma tak dobry kontakt z Fernandą, ponieważ poświęca jej dużo czasu i uwagi. Przyjaciółka ostrzega Victorię, że przez wieczne rozpamiętywanie przeszłości i pracoholizm może stracić tę rodzinę, którą ma. Osvaldo spowiada się Juanowi Pablo. Wyznaje mu, że ukrywa przed wszystkimi pewien sekret, by uchronić swoją rodzinę przed cierpieniem.

Antonieta pyta Victorię, dlaczego tak nie lubi Maríi. Victoria przyznaje, że dziewczyna budzi w niej bardzo silne i sprzeczne uczucia – z jednej pragnie widywać ją jak najczęściej, a z drugiej coś ją od niej odpycha. Victoria ma za złe mężowi, że odwiedził Maríę, aby oddać jej portfel. Victoria i Osvaldo przyłapują Fernandę z Federikiem. Fernanda zarzuca matce, że robi jej awanturę o pocałunki, podczas gdy sama zaszła w ciążę przed ślubem. Victoria policzkuje córkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.