„Triumf miłości” – Odcinek 32: Ostrzeżenie

W 32. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda próbuje zaszkodzić Victorii. Emisja 11 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda zapowiada synowi, że nie ma zamiaru ratować Maríi Magdaleny. Linda wyznaje Maríi Desamparadzie, że Osvaldo kupił dla nich mieszkanie i dał jej pieniądze. Zapewnia, że nie spocznie, póki kochanek z nią nie zamieszka. María Magdalena marzy, że jest córką Victorii i prowadzi luksusowe życie w rezydencji matki. Alarcán karci ją i zapowiada, że nigdy nie pozwoli jej odejść. Maks martwi się, że rodzice się od siebie oddalają. Osvaldo odpowiada, że nie zamierza dłużej żebrać o uwagę żony.

Padilla szantażuje Victorię. Żąda pieniędzy w zamian za milczenie. Victoria godzi się pod warunkiem, że on i jego syn zostawią jej rodzinę raz na zawsze w spokoju. Antonieta przewiduje, że Padilla wkrótce zażąda kolejnych pieniędzy. Victoria uznaje, że nadszedł czas wyznania prawdy mężowi. Bernarda dzwoni do domu Victorii. Nie zastaje Osvalda, ale informuje Maksa, że Victoria od lat ich okłamuje.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.