„Triumf miłości” – Odcinek 16: Żądza zemsty

W 16. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernanda przysięga sobie, że zniszczy Victorię. Emisja 27 sierpnia 2023 o godz. 13.15 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria opowiada Juanowi Pablowi o tym, jak utraciła córeczkę i jak od lat jej bezskutecznie poszukuje. Zarzuca Juanowi Pablowi, że kiedy on żyje w raju, ona doświadcza piekła na ziemi. Juan Pablo ma żal do matki, że ukryła przed nim fakt, iż Victoria spodziewała się jego dziecka. Rozzłoszczona Bernarda zarzuca Victorii kłamstwo. Próbuje wmówić synowi, że dziecko nie było jego. Juan Pablo nie wierzy, nazywa matkę grzesznicą. Bernarda policzkuje syna. Matka Przełożona mówi Marii, że szukał jej Maximiliano i przysiągł przed ołtarzem, że ją kocha. Osvaldo daje się uwieść Lindzie. Maria Desamparada wybacza Maximilianowi. Vitoria ze łzami w oczach wyznaje Antoniecie, że żałuje przez tyle lat nienawidziła Juana Pabla, podczas gdy on nie wiedział nawet o jej ciąży widząc, a winną jej nieszczęść była jedynie Bernarda. Antonieta ponownie radzi przyjaciółce, by skupiła się na swoim małżeństwie, bo teraz może stracić jeszcze Osvalda. Bernarda obiecuje sobie, że nie spocznie póki nie zniszczy Victorii.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.