„Triumf miłości” – Odcinek 12: Kolejne kłamstwo Maxa

W 12. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María odkrywa, że Max jest córką Victorii. Emisja 13 sierpnia 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria uświadamia Marii, że mają ze sobą wiele wspólnego. Jej też los w przeszłości nie oszczędzał, też była nieszczęśliwa, biedna i poniżana, ale zacisnęła zęby i nie poddała się. Dzięki temu dziś jest na szczycie. Maria uważa, że Victoria próbuje zagrać na jej współczuciu. Oznajmia Victorii, że nie pozwoli nikomu wyżywać się na sobie i nie wróci do jej domu mody. Maximiliano wyznaje Fabianowi, że kocha Marię i traktuje ten związek na poważnie. Fabian radzi mu, by jak najszybciej powiedział dziewczynie, że jest synem Victorii.

Fernanda i Victoria kłócą się. Maximiliano staje w obronie macochy i przypomina siostrze o należnym matce szacunku. Osvaldo opowiada Victorii i Guillermowi, że po porażce najnowszego filmu odwołano jego angaż do hiszpańskiego serialu. Guillermo wyznaje, że to jemu powierzono jego rolę. Zaskoczony Osvaldo gratuluje przyjacielowi. Za namową Juana Pabla Maria Desamparada wraca do pracy. Victoria przedstawia jej swojego syna, Maximiliana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.